Warsztaty wysokich lotów

Zapraszamy serdecznie na warsztaty wokalno – liturgiczne EFFATHA
od 19 do 21 maja 2023 w Lądzie n. Wartą.
Warsztaty poprowadzą m. in. Paweł Bębęnek oraz Jolanta Karge – Kuś oraz Anna Wilczewska.

Do udziału w warsztatach zachęcamy osoby (od 15. roku życia) śpiewające w scholach, chórach, organistów, siostry zakonne, księży i wszystkich chętnych chcących zgłębić tajniki dobrego śpiewu, zyskać świadomość swojego ciała, nauczyć się likwidować zbędne napięcia w ciele, które często blokują swobodne śpiewanie, a nade wszystko śpiewem wielbić Pana.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie https://www.facebook.com/warsztatywokalneeffatha 

Zapisy na warsztaty odbywają się poprzez formularz:
https://forms.gle/NSaxqmTodYd7txAw6

Serdecznie zapraszamy!

Wiara i rozum (Fides et ratio) są jak dwa skrzydła, na których duch ludzki unosi się ku kontemplacji prawdy. Sam Bóg zaszczepił w ludzkim sercu pragnienie poznania prawdy, którego ostatecznym celem jest poznanie Jego samego, aby człowiek – poznając Go i miłując – mógł dotrzeć także do pełnej prawdy o sobie”

Jeśli chcesz

W naszym domu zakonnym mieszka wielu kapłanów, dlatego możemy odprawić i Twoją intencję Mszy św. Jeśli chcesz, to napisz do nas, a my poinformujemy Ciebie o dacie odprawienia Twojej intencji.

Naszą działalność możesz wesprzeć również finansowo wpłacając Twoją ofiarę na nr konta: ODiK Ląd 68 1600 1084 1844 5347 2000 0003   z dopiskiem wspomagam ODiK