DLA MAŁŻEŃSTW
I RODZIN

RODZINNY LĄD

SPOTKANIA RODZINNE

Przyjedź z rodziną i przeżyjcie wspólnie weekend pełen wspólnoty, duchowego wzrostu i zabawy! Na naszych spotkaniach każdy znajdzie coś dla siebie.
Rodzice będą mieli możliwość uczestniczenia w konferencjach, które pomogą im w codziennych wyzwaniach rodzicielskich, podczas gdy dla dzieci przygotowaliśmy szereg ciekawych i edukacyjnych zabaw. Wspólnie uczestniczymy w mszach i modlitwach, które umacniają naszą wiarę i jedność.

„Rodzinny Ląd” to także czas integracji – od wspólnego grilla, przez rozmowy przy ognisku, aż po możliwość nawiązania nowych, wartościowych znajomości.

Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności i odkrycia, jak wspaniale możemy spędzić czas jako rodziny, rosnąc razem w wierze i miłości!

 

Zobacz szczegółowy plan na:  https://www.facebook.com/SalezjanieLad/

Najbliższe Terminy:

  • 09 – 11 czerwca 2023

SPOTKANIA MAŁŻEŃSTW

SPOTKANIA ORGANIZOWANE RAZ NA MIESIĄC

Odkryj na nowo blask swojego małżeństwa podczas „Spotkania Małżeństw”. 

To wyjątkowy wieczór, skrojony na miarę par pragnących zintensyfikować swoją więź oraz zbudować spotkać się z ludźmi o podobnych wartościach.

Rozpoczynamy od wspólnej mszy, celebrując sakramentalną miłość łączącą nas w małżeństwie. Potem przenosimy się na konferencję, która dostarczy nowych perspektyw na zrozumienie naszych doświadczeń małżeńskich, wzbogaci nas o narzędzia służące pogłębieniu relacji. Następnie spędzamy czas na rozmowie z innymi uczestnikami, gdzie mamy okazję wymienić się doświadczeniami, czerpać siłę z opowieści innych i budować mosty zrozumienia.

To czas, kiedy możemy przekonać się, że nasze małżeństwo to nieustanna, piękna podróż, pełna możliwości odkrywania na nowo siebie i siebie nawzajem. 

Zobacz szczegółowy plan na:  https://www.facebook.com/SalezjanieLad/

Najbliższe Terminy:

  • 22 czerwca 2023

Zobacz również rekolekcje:

Wiara i rozum (Fides et ratio) są jak dwa skrzydła, na których duch ludzki unosi się ku kontemplacji prawdy. Sam Bóg zaszczepił w ludzkim sercu pragnienie poznania prawdy, którego ostatecznym celem jest poznanie Jego samego, aby człowiek – poznając Go i miłując – mógł dotrzeć także do pełnej prawdy o sobie”

Jeśli chcesz

W naszym domu zakonnym mieszka wielu kapłanów, dlatego możemy odprawić i Twoją intencję Mszy św. Jeśli chcesz, to napisz do nas, a my poinformujemy Ciebie o dacie odprawienia Twojej intencji.

Naszą działalność możesz wesprzeć również finansowo wpłacając Twoją ofiarę na nr konta: ODiK Ląd 68 1600 1084 1844 5347 2000 0003   z dopiskiem wspomagam ODiK